Розсувна система дверна SWS

Розсувна система дверна SWS

Розсувна система дверна SWS від компанії ЗахідВікнаСервіс - фото 1
Ціну уточнюйте
Під замовлення, 14 днів

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Розсувні системи SWS – це універсальні віконні та дверні конструкції, які можуть встановлюватися на балконах, лоджіях, терасах, в оранжереях тощо. Підходять для квартир та приватних будинків. Є чудовим рішенням розмежування функціонального простору в офісних, торгових та інших приміщеннях. Допомагають заощаджувати корисну площу, забезпечують доступ потрібної кількості природного світла й по максимуму спрощують побут у своєму сегменті використання.

Розсувні системи SWS добре працюють на естетичну складову. Та не красою єдиною. Також вони надійні і довговічні. Спеціальна конструкція роликової системи алюмінієвого порогу забезпечує стійкість до деформацій та різноманітних механічних впливів. Рух стулок відбувається плавно і без шуму. У функціональних обов’язках механізму-блокатора – міцна фіксація стулок, що запобігає довільному ковзанню та не планованому відкриванню.

Якщо порівняти ці металопластикові системи з іншими розсувними, наприклад, з такими ж алюмінієвими, то їх переваги незаперечні. Пластиковий профіль не піддається промерзанню і привабливіший по ціні.

3 типи рам, стулки, алюмінієвий поріг висотою всього 2 см, додаткові профілі – усі ці конструктивні елементи забезпечують можливість втілення найрізноманітніших будівельних та дизайнерських задумів. З ними можна значно розширити житлову площу, реалізувати ефективніше використання вільного простору, розділити приміщення на потрібні функціональні зони. Конструкції з ПВХ профілю можуть бути доповнені різними варіантами склопакетів: від звичайного прозорого до тонованого.

З розсувними системами SWS не буде жодних глухих ділянок, що максимізує зручність догляду за ними. Аби відкрити вікно/двері не потрібно буде пересовувати вазони та інші предмети, розташовані на підвіконні, або ж піднімати жалюзі.

То ж зовсім не дивує, чому з кожним роком популярність розсувних систем SWS лише збільшується. Зупиніть вибір на них і ви – не прогадаєте. Компанія «ЗахідВікнаСервіс» – до ваших послуг!

Характеристики

Виробник
SWS
Країна виробництва
Україна
Вид
вбудовуються
Тип дверей вхідної групи
розсувні
Матеріал полотна
скло
Товщина полотна
60 мм
Показати всі