Металопластикові вікна REHAU (Німеччина)

Металопластикові вікна REHAU (Німеччина)

Металопластикові вікна REHAU (Німеччина) від компанії ЗахідВікнаСервіс - фото 1
Ціну уточнюйте
Під замовлення, 14 днів

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Металопластикові вікна REHAU – це гарантія надійності та захисту вашої оселі від проникнення холоду та вологи. Працюючи багато років на ринку виробництва, компанія зарекомендувала себе як виробник найкращих вікон для квартир, дитячих садочків та лікарень, офісних приміщень , а також вітражів та зимових садів.

Перевагами вікон REHAU являється якісний профіль без будь-яких дефектів та викривлень, ідеально гладка поверхня пластику, яка не потребує особливого підходу та догляду, а також відповідність армування європейським стандартам, що сягає 1,5-2 мм. Ущільнювач, що використовується у виробництві вікон, має унікальну «двохпелюсткову» форму, що забезпечує додатковий захист від проникнення вологи та повітря. Деталі фурнітури кріпляться до вікна, прошиваючись не лише через пластиковий профіль, але і через армований каркас. Якість виробів від REHAU підтверджена 40-річною гарантією, що надається на кожен товар при покупці.

Обирайте металопластикові конструкції від REHAU, і ви отримаєте найкращі вікна європейської якості за доступною кожному ціною.

Euro-Design 60

Система Euro-Design 60

ПВХ-система глибиною 60 мм для об'єктного та приватного будівництва

 Профільна система REHAU Euro-Design 60 – це трикамерна профільна система з конструктивною глибиною 60 мм, що відповідає вимогам сучасних норм енергозбереження та дозволяє втілити різноманітні віконні рішення, головними характеристиками яких є якість та економічність.

Якісне та економічне рішення для затишку Вашої оселі!

Профільна система REHAU Euro-Design 60 – це трикамерна профільна система з конструктивною глибиною 60 мм, що відповідає вимогам сучасних норм енергозбереження та дозволяє втілити різноманітні віконні рішення, головними характеристиками яких є якість та економічність.

Завдяки гладкій поверхні та елегантним скосам 15˚ вікна з профільної системи REHAU Euro-Design 60 прикрасять будь-яке житло. Два контури ущільнення затримують повітряний потік, запобігають попаданню пилу та вологи ззовні, а також створюють у приміщенні комфортний мікроклімат.

Характеристики*:

 • Конструктивна глибина: 60 мм
 • Кількість камер: 3 камери
 • Теплоізоляція: Uf = 1,6 Вт/м²K / Rf**= 0,62 м²K/Вт
 • Звукоізоляція до Rw,P= 41 дБ
 • Зламобезпека: до класу 2 (ENV 1627)
 • Повітропроникність: клас 4 згідно з EN 12207
 • Водонепроникність: до клау 9A згідно з EN 12208

Euro-Design 70

Система Euro-Design 70

ПВХ-система глибиною 70 мм для об'єктного та приватного будівництва

 Ви інвестуєте у Ваш дім і очікуєте, що навіть найменші деталі відповідатимуть Вашим побажанням. Завдяки високим показникам тепло- та звукоізоляції вікна з профільної системи REHAU Euro-Design 70 подарують Вам відчуття комфорту та затишку.

До того ж вони задовольняють найвищі вимоги до дизайну та довершують інтер'єр Вашого будинку. Різноманіття форм і кольорів стулки у поєднанні з покращеним дизайном відкривають для цього великі можливості.

Характеристики*:

 • Конструктивна глибина: 70 мм
 • Кількість камер: 5 камер
 • Теплоізоляція: Uf = 1,3 Вт/м²K / Rf** = 0,77 м²K/Вт
 • Звукоізоляція до Rw,P= 43 дБ
 • Зламобезпека: до класу 2 (ENV 1627)
 • Повітропроникність: клас 4 згідно з EN 12207
 • Водонепроникність: до клау 9A згідно з EN 12208

 

Rehau Geneo

Система Rehau Geneo

Фіброволоконна система преміум-класу з конструктивною глибиною 86 мм для найвищих вимог до дизайну та функціональності

 GENEO — еталон сучасних вікон: повністю армований віконний профіль з високотехнологічного матеріалу RAU-FIPRO®

З точки зору енергозбереження GENEO – це найкраща віконна система, яка на сьогодні існує з конструктивною глибиною 86 мм.

Особливим у системі GENEO є високотехнологічний матеріал RAU-FIPRO. Це волокнистий композитний матеріал, який робить профіль надзвичайно міцним. У 90% використання не потрібно застосовувати металеве армування, яке зазвичай потрібне для забезпечення стабільності профілю. Таким чином, у системі GENEO досягнуто найкращих показників теплоізоляції, так як не утворюються містки холоду, які – як джерела втрати тепла - виникають через використання металу. Завдяки застосуванню GENEO суттєво перевиконуються вимоги, які ставляться розпорядженням по енергозбереженню (EnEV Німеччина). Одночасно віконна система GENEO пропонує оптимальні передумови для вишуканого дизайну та комфорту і при цьому не потрібно йти на компроміси у питаннях теплоізоляції.

Характеристики*:

 • Системна глибина: 86 мм / середнє ущільнення
 • Кількість камер: 6 камер
 • Теплоізоляція: Uf=0,99 Вт/м²K / Rf**=1,01 м²K/Вт (GENEO MD plus: Uf=0,86 Вт/м²K / Rf**=1,16 м²K/Вт)
 • Матеріал: волокнистий композитний матеріал RAU-FIPRO має коеструдоване зовнішнє покриття з високоякісно RAU-ПВХ - для поверхні найкращої якості
 • Звукоізоляція: без сталевого армування до Rw,P = 47 дБ (зі склом Rw,P = 50 дБ)
 • Зламобезпека: до класу RC3, до класу RC2 без сталевого армування
 • Повітропроникність: 4 (EN 12207)
 • Водонепроникність: 9A (EN 12208)

Brillant-Design

Система Brillant-Design

Профільна ПВХ-система глибиною 70 мм

 Ефективна теплоізоляція та різноманітність дизайну для будівництва елітного житла.

Відмінна теплоізоляція вікон з профілю REHAU Brillant-Design забезпечує затишок та комфорт, навіть якщо на вулиці сніг та заметіль. Завдяки глибині коробки 70 та 80 мм та двом контурам ущільнення вікна з профілю REHAU Brillant-Design надійно захищають від холоду, протягів, вологи та пилу.

П’ять повітряних камер також виконують функцію ізолюючого бар’єру між низькою температурою зовні та високою температурою всередині приміщення (або навпаки влітку). Результатом такої будови профілю є надзвичайно високі показники коефіцієнту опору теплопередачі.

Характеристики*:

 • Системна глибина: 70 мм (для коробки можливо 80 мм)/з упорним ущільненням
 • Кількість камер: п'ятикамерна (шестикамерна) конструкція
 • Теплоізоляція:
 • Uf= 1,2-1,3 Вт/м²K / Rf**= 0,83-0,77 м²K/Вт
 • Звукоізоляція до рівня Rw,P = 43 дБ
 • Захист від зламу: до класу 3 (ENV 1627)
 • Повітропроникність: рівень 4 згідно з EN 12207
 • Водопроникність: клас E 900 згідно з EN 12208

ECOSOL-Design 70

Система ECOSOL-Design

Більше світла та тепла у Вашій оселі

Вікна з профільної системи REHAU ECOSOL-Design 70 відповідають високим вимогам енергозбереження. Ця віконна система поєднала в собі високоякісний матеріал, досконалий рівень виробництва та оптимальне співвідношення ціни та якості.

Що Ви очікуєте від нових вікон? Вони мають допомагати Вам заощаджувати енергію та кошти? А також кожного дня дарувати ще більше світла та тепла Вам та Вашій родині?

Усім цим вимогам відповідають вікна з профільної системи REHAU ECOSOL-Design. Саме ця віконна система поєднала в собі високоякісний матеріал, досконалий рівень виробництва та оптимальне співвідношення ціни та якості.

Характеристики*:

 • Конструктивна глибина: 70 мм
 • Кількість камер: 5 камер
 • Теплоізоляція: Uf= 1,3 Вт/м²K / Rf**= 0,77 м²K/Вт
 • Звукоізоляція: до Rw,P = 43 дБ
 • Зламобезпека: до класу 2 (ENV 1627)
 • Повітропроникність: клас 4 згідно з EN 12207
 • Водопроникність: до класу 9А згідно з EN 12208

ECOSOL-Design 60

Система ECOSOL-Design 60

Більше світла та тепла у Вашій оселі

 Профільна система REHAU Ecosol - Design 60 - це класична трикамерна профільна система з конструктивною глибиною 60 мм, що дозволяє втілити різноманітні віконні рішення , головними характеристиками яких є якість і економічність. Завдяки гладкій поверхні та елегантним скосам 15˚ вікна з профільної системи REHAU Euro - Design 60 прикрасять будь-яке житло. Два контури ущільнення затримують повітряний потік , запобігають потраплянню пилу і вологи ззовні, а також створюють у приміщенні комфортний мікроклімат.Конструктівная висота пакета профілів (рама + стулка ) 108 мм забезпечує попадання в приміщення більше світла і тепла на 5-7% (залежно від конструкції вікна).

Характеристики*:

Конструктивна глибина: 60 мм
Кількість камер: 3 камери
Максимальна товщина склопакету: до 33 мм
Теплоізоляція:* Uf = 1,6 Вт/м²K / Rf**= 0,62 м²K/Вт
Звукоїзоляція:* до Rw,P= 41 дБ
Зламобезпека: до класу 2 (ENV 1627)
Повітропроникність: клас 4 згідно з EN 12207
Водонепроникність: до клау 9A згідно з EN 12208
Ущільнення: EPDM
Кількість контурів: 2 контури ущільнення притвору

СИСТЕМА REHAU SYNEGO


pic_0673d0b68ee05e7_700x3000_1.jpg
REHAU SYNEGO - це профільна система преміум-класу, виготовлена з використанням високотехнологічних розробок. Вікно з профілю REHAU SYNEGO - це оптимальне співвідношення бездоганного зовнішнього вигляду, унікальних теплоізоляційних якостей і функціональних можливостей.

Завдяки збільшенню кількості внутрішніх повітряних камер (7 камер) і монтажній глибині 80 мм вікна з профілю REHAU SYNEGO на 50% тепліше стандартного пропозиції з 5-ти камерної системи. Конструкції з цієї профільної системи комплектуються склопакетами товщиною 42 мм, що дає можливість досягти коефіцієнта опору теплопередачі до 1,5м2К / Вт. А це в 2 рази більше вимог ДСТУ і дає можливість не втрачати дорогоцінний тепло через віконні прорізи. Крім того, показники шумоізоляції нового профілю також вище зазвичай - 46Дб, а рівень зламобезпечних - CR 3. Небажані гості і шум Вас не потурбують.

Класична форма, ідеально білий колір профілю, глянцева поверхня з використанням HDF-технології зроблять Ваші вікна і двері справжньою прикрасою будинку. Конструктивні можливості профілю REHAU SYNEGO дозволяють виготовити функціонально зручні конструкції відповідно до індивідуальних потреб замовника.
  
Профіль REHAU SYNEGO - це тепле рішення для затишні вікна в дитячу кімнату і для панорамних вікон великих холів, для вікна в спальній з красивим видом і для розсувних дверей в зимовий сад. Зробіть правильний вибір!

Характеристики

Виробник
Rehau
Країна виробництва
Німеччина
Тип
зовнішні
Матеріал
пластик
Вид скла
звичайне
Спосіб відкриття
поворотні (орні), поворотно-відкидні
Показати всі