Рулонні штори системи "День-Ніч"

Рулонні штори системи "День-Ніч"

Рулонні штори системи "День-Ніч" від компанії ЗахідВікнаСервіс - фото 1
Ціну уточнюйте
Під замовлення, 14 днів

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Ролетні жалюзі "День-Ніч в коробі" так само як і відкрита система поєднують у собі захист від сонячного проміння і одночасно можуть пропускати світло в помешкання. "День-Ніч в коробі" це універсальний об'єднаний в одну систему захист від сонця, поглядів перехожих і варіант тюлі на вашому вікні. Коробова система закритого типу елегантно дивться на вікні, в ній тканина не бавтається і не відвисає на вікні, коли створка відкинута на провітрювання. Ви можете повністю опустити тканину вниз і закрити вікно або підняти скрутивши тканину в короб чи змістивши полоски зробити невеликий проствіт.

День-Ніч в коробі" складається із якісних матеріалів європейського заводу, а це – алюмінєвий короб, алюмінієві направляючі, труба, якісні механізми і широкий вибір чудових тканин (близько 30 видів). Перевага алюмінієвих комплектуючих над пластиковими очевидна: довговічність, міцність, вони не жовтіють як пластик і не тріскають. В будь-який момент зможете оновити тканину на нову, а система буде працювати і надалі.
  Ще один плюс "День-Ніч в коробі" це те що вона повністю наклеюється на вікно спеціальним способом і не потрібно свердлити штапік чи створку для її закріплення. Вона добре тримається навіть при сильному сонці, і як дехто думає, не відвалюється моментально. Згодом, при бажанні клієнта, її можна переклеїти, або зовсім зняти і замінити іншою системою, при цьому вікно залишається абсолютно неушкодженим. 

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Тип
рулонні
Напрямок
горизонтальні
Вид монтажу
на раму вікна
Матеріал
тканина
Спеціальне призначення
міжрамні
Показати всі