Віконній провітрювач Ventair

Віконній провітрювач Ventair від компанії ЗахідВікнаСервіс - фото 1
1 280 ₴
Під замовлення, 4 дні

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Приточна віконна вентиляція від польського виробника VENTAIR® ефективна для приміщень з гравітаційною або механічно витяжною системою  вентиляціївона гарантує приток свіжого повітря в приміщення у розмірі 20-25 м3/год при Δp 10 Pa.  Встановлюється в верхніх горизонтальних конструкціях віконних профілів. Складається з двох частин. Внутрішня, яка направляє потік повітря вгору, а також може за допомогою ручного регулювання зменшити потік повітря або зовсім його перекрити. Зовнішня частина – дашок, вмонтовується зовні, забезпечує захист від попадання атмосферних опадів і має москітну сітку.

Конструкція шумонепроникна.  Акустичне приглушення в  закритому положенні Dnew = 41dB, у відкритому положенні Dnew = 38dB.

Вона оснащена автоматичним регулятором притоку повітря, який  разташований в зовнішній частині і не  вимагає електричного живлення. Це аеродинамічна «плаваюча» пластина з алюмінієвого сплаву, реагує на зміну тиску,  прикриває потік повітря при різкій різниці тиску між приміщенням і вулицею (при великій різниці температур в кімнаті і на вулиці), а також при сильному вітрі, направленому у вікно. Виконує функцію пропорційного, автоматичного стабілізатора притоку повітря, забезпечує постійний потік незалежно від зовнішніх умов.

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Виріб
інше
Матеріал
пластик