Розсувних система дверна SWS

Розсувних система дверна SWS

Розсувних система дверна SWS ##от компании## ЗахідВікнаСервіс - ##фото## 1
від 3 355 ₴/кв.м
Під замовлення, 14 днів

Доставка

Можливість доставки післяплатою уточнюйте
Транспортна компанія
Детальніше про доставку

Оплата

Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Розсувні системи SWS – це універсальні віконні та дверні конструкції, які можуть встановлюватися на балконах, лоджіях, терасах, в оранжереях тощо. Підходять для квартир та приватних будинків. Є чудовим рішенням розмежування функціонального простору в офісних, торгових та інших приміщеннях. Допомагають заощаджувати корисну площу, забезпечують доступ потрібної кількості природного світла й по максимуму спрощують побут у своєму сегменті використання.

Розсувні системи SWS добре працюють на естетичну складову. Та не красою єдиною. Також вони надійні і довговічні. Спеціальна конструкція роликової системи алюмінієвого порогу забезпечує стійкість до деформацій та різноманітних механічних впливів. Рух стулок відбувається плавно і без шуму. У функціональних обов’язках механізму-блокатора – міцна фіксація стулок, що запобігає довільному ковзанню та не планованому відкриванню.

Якщо порівняти ці металопластикові системи з іншими розсувними, наприклад, з такими ж алюмінієвими, то їх переваги незаперечні. Пластиковий профіль не піддається промерзанню і привабливіший по ціні.

3 типи рам, стулки, алюмінієвий поріг висотою всього 2 см, додаткові профілі – усі ці конструктивні елементи забезпечують можливість втілення найрізноманітніших будівельних та дизайнерських задумів. З ними можна значно розширити житлову площу, реалізувати ефективніше використання вільного простору, розділити приміщення на потрібні функціональні зони. Конструкції з ПВХ профілю можуть бути доповнені різними варіантами склопакетів: від звичайного прозорого до тонованого.

З розсувними системами SWS не буде жодних глухих ділянок, що максимізує зручність догляду за ними. Аби відкрити вікно/двері не потрібно буде пересовувати вазони та інші предмети, розташовані на підвіконні, або ж піднімати жалюзі.

То ж зовсім не дивує, чому з кожним роком популярність розсувних систем SWS лише збільшується. Зупиніть вибір на них і ви – не прогадаєте. Компанія «ЗахідВікнаСервіс» – до ваших послуг!

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Заповнення світлопрозорої частини вікна
склопакет
Фізичні властивості скла (склопакета)
сонцезахист
Колір
білий
Стан
новий
Тип
балконные
Материал
пластик / металлопластик
Комплектация
комплект
Форма
прямоугольная горизонтальная
Особенности
энергосберегающие
Количество створок
4
Количество камер
3
Способ открывания
раздвижные
Бронированное окно
нет
Число рядов остекления
двойное остекление
Вид стекла
солнцезащитное / закаленное
Форточка
нет
Вид армирования профиля
П-образное
Заполнение камеры стеклопакета
аргон