ГАРАЖНІ ВОРОТА ALUTECH (Білорусь)

ГАРАЖНІ ВОРОТА ALUTECH (Білорусь)

ГАРАЖНІ ВОРОТА ALUTECH (Білорусь) ##от компании## ЗахідВікнаСервіс - ##фото## 1
14 469,62 ₴
Під замовлення

Доставка

Можливість доставки післяплатою уточнюйте
Транспортна компанія
Детальніше про доставку

Оплата

Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

alutex-rowno-1

Гаражні ворота Alutech – це якісні, функціональні та зручні у користуванні ворота, які сьогодні активно застосовують при будівництві гаражів, паркінгів та котеджів. Вони характеризуються підвищеними параметрами безпеки та надійності, реалізують належну герметизацію отвору, відзначаються високими теплоізоляційними якостями.

Секційні гаражні ворота – конструкції з кількох секцій, що рухомо з’єднуються одна з одною сталевими петлями – користуються неабияким попитом, позаяк мають безліч переваг. Пересуваючись по направляючих, полотна переходять з вертикалі у горизонталь, тобто із закритого положення у відкрите, прямуючи під стелю. Це забезпечує збереження розмірів прорізу, економно використовує простір ззовні і всередині гаража.

Такі конструкції без зайвих труднощів відкриваються й закриваються вручну, позаяк їхня вага компенсується пружинним механізмом. Зусилля, яких необхідно докласти, не перевищують 150Н (15 кг).

alutex-rowno-2

Автоматичним гаражним воротам Alutech практично немає рівних у плані міцності, що, в свою чергу, є запорукою надійності й довговічності експлуатації. А завдяки енергоефективному виконанню панелей і ущільненню, досягається комфортний температурний режим в приміщенні.

Дистанційне управління воротами з електроприводом характеризується додатковим комфортом. Відчиняти й зачиняти їх легко та зручно, що особливо важливо в негоду, наприклад, коли йде дощ або сніг. Одне натискання на кнопку пульта ДУ – і ворота підняті. Якщо ж виникнуть перебої з електропостачанням, можна скористатися ручним режимом.

Також варто зазначити простоту й безпеку при користуванні автоматичними воротами. Якщо вони зіштовхуються з перешкодою, то зупиняються й відкочуються назад. А термін їх служби орієнтовно становить 17 років за умови щоденного чотириразового підйому-опускання: ресурс пружин становить 25 000 циклів.

Якщо вас зацікавили гаражні ворота Alutech, звертайтеся у «ЗахідВікнаСервіс»!

 

Типи гаражних воріт «Алютех»

1. Гаражні ворота серії Класика

Максимальний розмір воріт даної серії становить 5000 x 3085 мм.

Компенсація ваги полотна здійснюється за допомогою торсіонних пружин , розташованих над полотном воріт.

Конструктивні особливості

alutex-rowno-3

У гаражних воротах « Алютех » застосовується регульована сполучна муфта , яка дозволяє при монтажі воріт провертати дві частини валу щодо один одного. Це дозволяє забезпечити рівномірний натяг тросів.

У стандартний комплект гаражних воріт входить спеціальний пристрій ( запобіжна Храпова муфта ) , яке встановлюється на кожну торсійну пружину. У разі поломки пружини цей пристрій блокує вал і не дає полотну воріт впасти. Храпові муфти поставляються без додаткової надбавки до ціни.

Проміжні петлі з нержавіючої сталі володіють високими антикорозійними властивостями. Петля має форму « гнутий лист» , завдяки чому володіє високими характеристиками міцності і забезпечує надійне з'єднання комірних панелей.

У конструкції воріт застосовуються регульовані роликові кронштейни. Кронштейни дозволяють регулювати ступінь примикання сендвіч -панелей до прорізу , забезпечуючи тим самим додаткову тепло- та звукоізоляцію воріт. Кронштейни виготовлені з корозійно- стійких матеріалів (нержавіюча сталь і алюміній). Дані матеріали не схильні до корозії , що гарантує надійну роботу воріт впродовж всього терміну їх експлуатації.

По всьому периметру секційні ворота оснащені гумовими ущільнювачами на основі полімерного каучуку , які перекривають стики і в поєднанні з направляючими забезпечують надійну герметизацію отвору . Прихований монтаж кінцевих профілів надає додаткову привабливість воротам в зборі. Верхній і нижній профілі не видно із зовнішнього боку воріт .

Типи монтажу

Три типу монтажу гаражних воріт ( низький , стандартний і високий) дозволяють встановлювати гаражні ворота практично в будь гаражний отвір.

2. Гаражні ворота серії Standard

Максимальний розмір воріт серії Standard складає : ширина - 3500 мм , висота - 3085 мм.

Відмітна особливість воріт даної серії полягає в тому , що балансування їх полотна здійснюється за допомогою пружин розтягування. Пружини розтягання забезпечують легкість ходу воріт і запобігають їх мимовільне опускання .

Пружини розтягання в воротах серії Standard розташовані між полотном воріт і вертикальними напрямними - по дві з кожного боку.

Використання пружин розтягування дозволяє значно скоротити час монтажу воріт. Процес монтажу воріт від його початку до здачі об'єкта замовнику займає всього 2,5-3 години.

Секційні ворота серії Standard можуть монтуватися практично в будь гаражний отвір . Для їх установки необхідна перемичка всього 100 мм , що дуже зручно в разі заміни старих залізних орних воріт на сучасні секційні ворота « Алютех ».

Конструктивні особливості

alutex-rowno-4
 
Система « пружина в пружині » надає додаткову безпеку воротах . Ця система забезпечує захист від відскоку ( викиду пружин з направляючих ) при поломці однієї з пружин. Унікальний спосіб кріплення пружин захищений патентом.

У конструкції воріт застосовуються регульовані роликові кронштейни. Кронштейни дозволяють регулювати ступінь примикання сендвіч -панелей до прорізу , забезпечуючи тим самим додаткову тепло- та звукоізоляцію воріт.

Зручна система регулювання натягу пружин. Посилити чи послабити натяг пружин можна безпосередньо при монтажі або в ході подальшої експлуатації воріт.

Прихований монтаж кінцевих профілів надає додаткову привабливість воротам в зборі. Верхній і нижній профілі не видно із зовнішнього боку воріт .

типи панелей

Секційні ворота « Алютех» в рівній мірі ідеально підкреслять архітектуру як сучасного будинку в стилі привет- тек , так і котеджу в класичному виконанні.

Завдяки різним варіантам малюнків ( мікрохвиля , горизонтальний гофр , фільонка ) секційні ворота ідеально поєднуються з будь-яким оздоблювальним матеріалом.

Ворота з сендвіч -панелей , що імітують текстуру деревини (золотий дуб , темний дуб , вишня) , володіють всіма перевагами сталевих воріт і надають котеджу елемент престижу та індивідуальності.

alutex-rowno-6

Можливість фарбування воріт « Алютех» в будь-який колір за шкалою RAL дозволяє добитися ідеального колірного поєднання з вікнами , покрівлею і фасадом будівлі.
 
8 кольорів за стандартною ціною:

alutex-rowno-7

Характеристики

Виробник
Alutech
Призначення
гаражні
Тип
секційні
Матеріал
метал
Спосіб управління
автоматичні