• Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
ЗахідВікнаСервіс
+380 (332) 71-70-54+380 (67) 334-76-67+380 (93) 723-71-43

Шлагбаум "Came" Луцьк

Ціну уточнюйте
Мінімальне замовлення: 0 шт.
Під замовлення, 14 днів
Передзвоніть мені
Умови оплати та доставкиУмови повернення та обміну

Повернення товару безкоштовно протягом 14 днів

Контактна інформація
Менеджер: Вадим Кравчук
Адреса: 43000, Україна, Волинська обл., Луцьк, вул. Теремнівська57, пр. Соборності 26 (0332)28 55 93 (095) 63 00 335 (68) 99 88 140, (Луцьк Теремнівська 57)
Написати постачальнику

Опис

 шлагбауми CAME
 
Автоматичні шлагбауми Came представлені моделями з довжиною стріли 2,5 - 12м. Автоматичні шлагбауми Came Gard з можливістю інтенсивного використання є кращим вибором для обмеження в'їзду на приватні, громадські та виробничі парковки. Шлагбауми легко встановлюються, поставляються з широкою гамою аксесуарів: стрілами різного перерізу, лампами та освітлювальної арматурою, опорами, пристроями безпеки. Шлагбауми Came Gard відповідають найсучаснішим вимогам, що пред'являються до професійного встаткування для закриття проїзду. 
 
Шлагбауми для перекриття проїзду 2,5 і 4м
Швидкодіючі автоматичні шлагбауми є ідеальним рішенням, коли потрібно контролювати проїзд. Шлагбауми виробляються з 230В і 24В моторами, корпуса - зі спеціальної сталі INOX (стійкої до іржі). Ідеально підходять для роботи в складних кліматичних умовах з високою інтенсивністю роботи. 
Шлагбауми для перекриття проїзду до 3,75 м GARD-4
Швидкодіючі автоматичні шлагбауми нового покоління з інноваційним дизайном і інтегрованими функціями безпеки є доповненням до лінії шлагбаумів Came Gard. Гумовий профіль забезпечує додаткову безпеку, а стріла круглого перетину зменшує парусність. Шлагбаум отримав широке поширення в Росії завдяки високій надійності, простоті управління і обслуговування.
Шлагбауми для перекриття проїзду до 7,6 м
Потужний привід, універсальна тумба і простота настройки GARD 8, дозволяють встановлювати стріли довжиною від 2 до 8м. Шлагбауми цієї серії незамінні на об'єктах з частою переплануванням і перебудовою території (будови, стоянки, склади і т. п.). Доступні версії з живленням від 24В і ~ 230В.
Шлагбаумидля перекриття проїзду до 12м
Моделі Gard 12 з довгою стріли до 12м застосовуються для обмеження руху в промислових зонах з інтенсивним рухом. Шлагбауми із збільшеною довжиною стріли спеціально розроблені для забезпечення надійності і простоти експлуатації в важких умовах. Двигуни з низьким напругою живлення (24В), додаткова надійність конструкції роблять дані моделі шлагбаумів кращим рішенням для закриття широких проїздів.

Характеристики

Производитель
Came
Тип
автоматический
Вид
подъемный
Назначение
парковочный
Способ монтажа
напольный
Способ управления
пульт дистанционного управления
Аварийная подпитка
нет
Вандалозащищенность
нет
Питание
сеть 24В
Сечение стрелы
круглое
Шлагбаум "Came" Луцьк

Відгуки

Поки немає відгуків
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх