+380 (99) 23... показати
Віконній провітрювач Ventair ##от компании## ЗахідВікнаСервіс - ##фото## 1

Віконній провітрювач Ventair

У вибране
Замовити дзвінок
Ціну уточнюйте
Немає в наявності

Доставка

Можливість доставки післяплатою уточнюйте
Транспортна компанія
Детальніше про доставку

Оплата

Оплата на картку «Приватбанк»
Контактна інформація
Телефони
+380 (99) 23... показати
Адреса
43000, Україна, Волинська обл., Луцьк, вул. Теремнівська57, пр. Соборності 26 (0332)28 55 93 (095) 63 00 335 (68) 99 88 140, (Луцьк Теремнівська 57) на мапі

Опис

Приточна віконна вентиляція від польського виробника VENTAIR® ефективна для приміщень з гравітаційною або механічно витяжною системою  вентиляціївона гарантує приток свіжого повітря в приміщення у розмірі 20-25 м3/год при Δp 10 Pa.  Встановлюється в верхніх горизонтальних конструкціях віконних профілів. Складається з двох частин. Внутрішня, яка направляє потік повітря вгору, а також може за допомогою ручного регулювання зменшити потік повітря або зовсім його перекрити. Зовнішня частина – дашок, вмонтовується зовні, забезпечує захист від попадання атмосферних опадів і має москітну сітку.

Конструкція шумонепроникна.  Акустичне приглушення в  закритому положенні Dnew = 41dB, у відкритому положенні Dnew = 38dB.

Вона оснащена автоматичним регулятором притоку повітря, який  разташований в зовнішній частині і не  вимагає електричного живлення. Це аеродинамічна «плаваюча» пластина з алюмінієвого сплаву, реагує на зміну тиску,  прикриває потік повітря при різкій різниці тиску між приміщенням і вулицею (при великій різниці температур в кімнаті і на вулиці), а також при сильному вітрі, направленому у вікно. Виконує функцію пропорційного, автоматичного стабілізатора притоку повітря, забезпечує постійний потік незалежно від зовнішніх умов.

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Виріб
інше
Матеріал
пластик