Промислові секційніі ворота "Doorhan"

Промислові секційніі ворота "Doorhan"

Промислові секційніі ворота "Doorhan" ##от компании## ЗахідВікнаСервіс - ##фото## 1
Ціну уточнюйте
Під замовлення, 25 днів

Доставка

Можливість доставки післяплатою уточнюйте
Транспортна компанія
Детальніше про доставку

Оплата

Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Промислові секційні ворота DoorHan встановлюються в отвори промислових об'єктів - виробничих, складських, торгових, офісних та інших приміщень з великою інтенсивністю руху автотранспорту. Вони складаються з трьох основних елементів: полотна, системи направляючих та торсіонного механізму. Полотно воріт може бути виконане з сендвіч-панелей (серія ISD01), панорамних панелей (серія ISD02) і комбінованим. Ворота можуть бути виготовлені з 10 типами підйому, які підбираються залежно від конструкції одвірок і стелі, а також інших архітектурних особливостей приміщення.
Промислові секційні ворота DoorHan мають підвищену зносостійкість і витримують великі навантаження, так як розраховані на високу інтенсивність експлуатації та довгострокову безперебійну роботу (до 100 тисяч циклів відкриття / закривання).
В залежності від типу підйому і розмірів прорізу на полотно воріт встановлюються спеціальні конструктивні елементи:
посилені бічні кришки,
алюмінієві профілі зі спеціальним армуючим профілем,
подвійні бічні опори,
потужні промислові ролики,
спеціальні кронштейни,
промислові петлі,
омега-профіль.
Унікальна система «Quick Fix», вживана для монтажу торсіонного механізму, дозволяє в 4 рази скоротити час, що витрачається на монтаж промислових воріт.
Секційні ворота DoorHan відповідають всім вимогам російського ГОСТ 31174-2003 і європейського стандарту EN 13241-1. Секційні ворота DoorHan - це єдині пропоновані на ринку ворота, які спроектовані і виготовлені з урахуванням російських кліматичних умов експлуатації, сертифіковані і мають сертифікати відповідності.
 
Компанія DoorHan виготовляє промислові секційні ворота двох серій:
ISD01 з cендвіч-панелей;
ISD02 з панорамних секцій (алюмінієвих панелей з полімерним склінням) Промислові секційні ворота DoorHan серії ISD01 спеціально розроблені для застосування на промислових об'єктах, завдяки чому вони здатні витримувати великі експлуатаційні навантаження. Ворота виготовляються з сендвіч-панелей, які складаються з двох оцинкованих сталевих листів, заповнених пенополіуретаном. Торсіонний механізм воріт розрахований на інтенсивну експлуатацію і витримує від 50 до 100 тисяч циклів відкриття / закривання, а два сталевих троса мають семиразовий запас міцності. Торсіонний механізм, який застосовується для врівноваження полотна воріт, може встановлюватися за допомогою системи Quick Fix, яка є унікальною розробкою компанії DoorHan - вона дозволяє максимально прискорити час монтажу (в 4 рази в порівнянні з аналогами, пропонованими на ринку воріт).
Спеціальна конструкція сендвіч-панелей забезпечує термо-і звукоізоляцію воріт, а використовувана по периметру полотна система ущільнювачів робить їх герметичними. Установка на ворота термостійкого нижнього профілю із застосуванням технології Т-bridge найбільш ефективно перешкоджає проникненню холоду в приміщення.
Промислові секційні ворота DoorHan безпечні в експлуатації, незалежно від інтенсивності використання. Це забезпечується за рахунок застосування в їх конструкції спеціальних пристроїв від розриву тросів і пружин. Механізм захисту від розриву троса, обладнаний захисним кожухом, встановлюється в якості нижнього кронштейна на полотно. У разі виходу з ладу троса, механізм зупиняє рух полотна воріт, фіксуючись в направляючу. Така багаторівнева система безпеки, а також пристрій від розриву пружини запобігають падінню полотна воріт.
Для природного освітлення і огляду внутрішнього простору приміщення, ворота виконуються комбінованими з сендвіч-панелей і панорамних секцій
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Кількість циклів відкривання / закривання 25000
Коефіцієнт теплопровідності 0,38 Вт / м ² · ° С
Звукоізоляція 24 дБ
Вітрове навантаження 5 клас (200 км / год)
Водонепроникність 1 клас (тиск води 30 Па)
Зусилля підйому до 40 кг
Група горючості Г2 по ГОСТ 30244-94
Група займистості В2 по ГОСТ 30402-96
Вага полотна воріт 17 кг / м ² КОНСТРУКЦІЯ І ТИПИ ПІДЙОМУ
Загальна конструкція секційних воріт являє собою полотно, систему урівноваження полотна (пружинно-торсіонний механізм) і систему направляючих.
Полотно воріт складається з горизонтально розташованих сендвіч-панелей, які виготовляються на автоматичних лініях європейського виробництва. Вони являють собою два сталевих листа, заповнених пенополіуретаном. Сталеві листи не завальцовані один з одним, завдяки чому не утворюється «місток холоду» і запобігається промерзання воріт на стиках. Сендвіч-панелі з'єднані між собою спеціальними петлями, кріплення яких посилені сталевими пластинами, що забезпечують підвищену міцність з'єднань і збільшують жорсткість і зламостійкі конструкції воріт. Для забезпечення герметичності з'єднання панелей на їх стиках встановлений негігроскопічні ущільнювач - Енергофлекс.
Система урівноваження полотна воріт закріплюється на одвірку над отвором. Під час відкриття полотно воріт піднімається вгору вздовж верхнього одвірка під стелю по напрямних за допомогою роликової системи, повністю звільняючи отвір. Це суттєво економить простір у приміщенні та на території навколо нього. Направляючі закріплюються усередині приміщення до стін ліворуч і праворуч від отвору, а горизонтальні ділянки, розташовані паралельно стелі, кріпляться до нього.
Компанія DoorHan виготовляє секційні ворота з найбільшим вибором типів підйому, повністю відповідних всьому спектру можливих умов монтажу. На вибір пропонуються 10 типів підйому, що відповідають різним варіантам архітектурних особливостей приміщення і конструкції отвору. Базова комплектація:
полотно;
пружинний механізм, розрахований до 25000 циклів відкриття / закриття воріт;
пристрій захисту від розриву пружини;
пристрій захисту від обриву троса;
гумові буфери або амортизатори (в залежності від обраної конструкції)
ручка-сходинка;
засувка;
пакет технічної документації.
 
Додаткова комплектація:
пружинний механізм, розрахований на 50000, 75000 і 100000 циклів відкриття / закриття воріт;
вікна;
хвіртка з лінійним доводчиком;
опціональне пристрій захисту від обриву троса;
замок ригеля;
ручний ланцюговий привід;
автоматика Панорамні секційні ворота DoorHan серії ISD02 встановлюються в отвори будівель із заскленими фасадами, а також там, де потрібно забезпечити максимальний огляд внутрішнього простору, наприклад, в автосалонах. Ворота серії ISD02 виготовляються з панорамних панелей, які збираються з алюмінієвих профілів в рамну конструкцію з встановленими всередину склопакетами. Як скління панорамних воріт використовуються стійкі до механічних впливів матеріали - полікарбонат, ударостійкий полікарбонат і стільникове оргскло, які мають спеціальне покриття, що виключає утворення конденсату на панелі. Панорамні панелі компанії DoorHan випускаються відповідно до нормативно-технічною документацією та проходять обов'язковий контроль згідно розробленої та діючої на підприємстві системи управління якістю.
Для підвищення енергозберігаючих та термоізоляційних властивостей воріт, компанія DoorHan пропонує використовувати панелі з алюмінієвих профілів T-bridge, які оснащені термовставкою з поліаміду. Їх використання дозволяє захистити панорамні ворота від промерзання, істотно знизивши витрати на обігрів приміщення. Енергозбереження забезпечується також за рахунок застосування герметизуючих ущільнювачів, як в конструкції воріт, так і по їх периметру.
Панорамні секційні ворота серії ISD02 мають ті ж пристрої безпеки, конструкційні особливості та експлуатаційні характеристики, що й ворота серії ISD01. Їх пружинний механізм, як і у промислових секційних воріт, витримує від 50 до 100 тисяч циклів відкривання та закривання воріт. Завдяки цьому панорамні секційні ворота DoorHan, незалежно від виду заповнення полотна мають високу міцність і розраховані на інтенсивну експлуатацію.
Панорамні секційні ворота DoorHan можуть бути виготовлені з різними варіантами заповнення:
 із суцільним заповненням (засклення без перемичок);
 з частковим заповненням (скління з перемичками);
 з комбінованим заповненням (з панорамних панелей і сендвіч-панелей).
У разі необхідності підвищити светопропуськную здатність воріт, вони виготовляються з суцільним склінням
 
 
ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ  
Количество циклов открывания/закрывания 25000
Приведенное сопротивление теплопередаче 1,13 м² · °С/Вт
Звукоизоляция 24 дБ
Ветровая нагрузка 460 Па (458 км/ч)
Воздухонепроницаемость -
Водонепроницаемость 250 Па
Усилие подъема 250 Н
Группа горючести Г2 по ГОСТ 30244-94
Группа воспламеняемости В2 по ГОСТ 30402-96
Вес полотна ворот 11,2 кг/м²

Базова комплектація:
полотно;
пружинний механізм, розрахований до 25000 циклів відкривання / закривання воріт;
пристрій захисту від обриву пружини;
гумові буфери або амортизатори (в залежності від обраної конструкції);
ручка;
засувка;
пакет технічної документації.
 
Додаткова комплектація:
пружинний механізм, розрахований на 50000, 75000, 100000 циклів відкривання / закривання воріт;
вікна;
хвіртка з лінійним доводчиком;
пристрій захисту від обриву троса;
замок;
ручний ланцюговий привід;
автоматика

Характеристики

Виробник
DoorHan
Країна виробництва
Росія
Призначення
промислові
Тип
секційні
Матеріал
метал
Спосіб управління
автоматичні, механічні
Колір по RAL
інше
Особливості
наявність хвіртки
Пульт дистанційного управління
так
Покриття
фарба
Наявність утеплювача
так
Колір
зелений, коричневий, червоний, сірий, синій